- Tryb wakacyjny
Kochani, w tym roku wcześniej niż zwykle przechodzimy w tryb wakacyjny. W związku z tym będzie trochę zmian widocznych w grafiku – zachęcamy do regularnego śledzenia naszej strony, gdyż niektóre zmiany, zwłaszcza dla Pole Dance, będą wpisywane na bieżąco.
Chcąc umożliwić Wam elastyczne dopasowanie karnetów do Waszych planów wypoczynkowych przedłużamy ważność wszystkich karnetów do końca września !!! Także, będziecie mieć 4 miesiące na wykorzystanie swoich karnetów. Wszystko po to, żebyście mogli w spokoju cieszyć się urlopem jednocześnie pielęgnując swoją formę 🙂
Informujemy również, że w pierwszym tygodniu sierpnia klub będzie zamknięty z powodu remontu 🙂 Także z przyjemnością zaprosimy Was do odświeżonego wnętrza i z przytupem zaczniemy od września naszą wspaniałą przygodę ruchową. Tymczasem bawcie się dobrze w różnych wspaniałych okolicznościach przyrody i dbajcie o siebie – również ruchowo 😀

SONY DSC - Wielkanoc
Pięknych, pogodnych i aktywnych Świąt Wielkanocnych 🐣🐥🐇

- Rusza Pole Dance 0

Miło mi poinformować, że 5.02 stratujemy z nową grupą Pole Dance od zera w CZWARTKI o 17.00 😀
Zostały jeszcze 2 wolne miejsca, także kto pierwszy ten lepszy 😉
Zapisy przez nasz grafik, do zobaczenia 🙂
- Nowe grupy Pole Dance od podstaw

Zapraszamy do zapisów na zajęcia Pole Dance od podstaw:) Proponowane terminy:
PN – godz. 17.00
CZW – godz. 17.00
CZW – godz. 21.00W celu zapisu prosimy o kontakt telefoniczny lub sms (600 40 45 40 :))
Uwaga! To początek wspaniałej przygody! 😀
- Wesołych Świąt !
Życzymy Wam wspaniałego czasu w gronie najbliższych, pełnego obfitości (nie tylko na stole), spokoju, ciepła, dobra i piękna. Po prostu Wesołych Świąt 🎄🎄⭐️🎄🎄
